Otwarcie nowo wyremontowanych Poradni Specjalistycznych Miejskiego Szpitala Zespolonego

Informujemy, że dnia 08.08.2013r. nastąpiło otwarcie nowo wyremontowanych Poradni Specjalistycznych Miejskiego Szpitala Zespolonego przy ul. Mirowskiej 15. W ramach remontu wykonano m.in. roboty budowlane wewnętrznych pomieszczeń, roboty instalacyjne oraz kupiono zestawy komputerowe z oprogramowaniem (m.in.  z systemem rejestracji pacjentów) i meble.

Remont Poradni był możliwy dzięki dotacji z budżetu Miasta oraz wsparciu Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka i Rady Miasta Częstochowy. Całkowity koszt renowacji wyniósł 500 000 zł.

W odnowionych pomieszczeniach przychodni przyszpitalnych w pawilonie G funkcjonować będą poradnie: urologiczna z gabinetem diagnostyczno-zabiegowym, urazowo-ortopedyczna z gabinetem diagnostyczno-zabiegowym, preluksacyjna (diagnostyka wad wrodzonych i rozwojowych stawów biodrowych), proktologioczna z gabinetem diagnostyczno-zabiegowym, chirurgii ogólnej z gabinetem diagnostyczno-zabiegowym. Swoje bieżące funkcjonowanie powyższe Poradnie zaczęły dnia 26.08.2013r.  Zapraszamy.