34 370 22 22
sekretariat@zsm.czest.pl
e-rejestracja
Search

Podziękowania od pacjentów

Podziękowania dla personelu Miejskiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie przy ul. Mickiewicza 12.

W imieniu własnym chciałabym złożyć najserdeczniejsze podziękowania dla całego personelu pracującego w Szpitalu Miejskim przy ul. Mickiewicza 12, gdzie zostałam przyjęta 08-16.05.2024 r. na Oddziale Chorób Wewnętrznych. Dziękuję za wspaniałą opiekę na najwyższym poziomie. Wyrazy uznania dla lekarzy za profesjonalizm i zaangażowanie. Dziękuję pielęgniarkom i salowym za troskliwość, życzliwość, empatię i oddanie swojej pracy pacjentom. Życzę Wszystkim wszystkiego dobrego i pomyślności w dalszej pracy.

Podziękowania dla Kierownika Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Pragnę złożyć za pośrednictwem Pana Dyrektora podziękowanie za miłą, profesjonalną i kompetentną obsługę medyczną dla Pana Doktora kierownika tutejszego SOR, który wykonuje tutaj trudne zadania, z moich obserwacji wynika że większą część swojego czasu spędza na oddziale, wyróżnia się wysoką kulturą osobistą, cierpliwością, uprzejmością, szeroką widzą i przede wszystkim dobrym nastawieniem do pacjentów i empatią. Zaangażowanie w pracę, którą wykonuje zasługuje na szczególne wyróżnienie, dzięki Jego pracy wielu pacjentów może zdrowo i szczęśliwie wrócić do domu.

Podziękowania pracownikom Izby Przyjęć przy ul. Mickiewicza 12.

Bardzo serdecznie dziękuję Paniom z Izby Przyjęć za życzliwość, bardzo merytoryczne zajęcie się mną i szacunek do pacjenta. Życzę Paniom dużo zdrowia i jeszcze raz dziękuję.

Podziękowania pracownikom transportu medycznego.

Uprzejmie proszę o przekazanie podziękowania pracownikom transportu medycznego w Państwa placówce, którzy
o godz. 19.00 w dniu 05.05.2024 r. przewieźli mojego Tate z oddziału SOR przy ul. Mirowskiej do domu. Była to para Pani i Pan. Oboje przemili i taktowni. Widać, że lubią ludzi i znają swoją pracę. Tacy pracownicy to skarb. Mój tato ma 77 lat. Czuł się w ich towarzystwie bezpiecznie.

Podziękowania dla Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

W grudniu 2023 r. oraz marcu 2024 r. byłem pacjentem Oddziału SOR tutejszego Szpitala, gdzie trafiłem w stanie ciężkim, zagrażającym życiu. Dzięki specjalistycznej opiece medycznej i decyzjom lekarzy: Pani Doktor Katarzyny oraz Doktora Mariusza wracam do zdrowia. Wskazać należy, iż w tutejszej placówce uzyskałem fachową pomoc także ze strony ratowników medycznych w osobach Pani Anny i niezwykle profesjonalną pomoc od ratownika Pana Kamila. Niniejszym pragnę uprzejmie podziękować wymienionym osobom, pracownikom Szpitala za uratowanie życia, pomoc i leczenie, uznając iż o powyższe fakcie należy poinformować kierownictwo placówki. Jest to dla mnie zaszczyt przekazać wyrazy uznania i podziękować za opiekę i leczenie. Będę niezmiernie wdzięczny, jeżeli Dyrekcja Szpitala przekaże podziękowania w moim imieniu wskazanym wyżej lekarzom i ratownikom medycznym. Dziękuję i łączę wyrazy szacunku.