Mikołajki w Oddziale Pediatrycznym

 

Ho! Ho! Ho! Dnia 5 grudnia 2022 r. Święty Mikołaj w towarzystwie postaci z bajek zapukał do drzwi każdego małego podopiecznego przebywającego na Oddziale Pediatrycznym w szpitalu przy ul. Bony 1/3. Wolontariusze Akcji Życie przy akompaniamencie świątecznych piosenek i zabaw, wręczyli dzieciom upominki Bożonarodzeniowe. W spotkaniu brali udział również Zastępca Prezydenta Miasta Pan Piotr Grzybowski oraz Radny Miasta Częstochowy Pan Tomasz Blukacz.

Z kolei w Dniu Świętego Mikołaja małych pacjentów odwiedzili wolontariusze Fundacji Szlachetny Gest wspólnie ze Świętym Mikołajem z wielkim workiem pełnym cudownych prezentów dla każdego podopiecznego. Dzieci mogły wziąć również udział w zabawach i kreatywnych zajęciach plastycznych, na których same wykonywały ozdoby świąteczne.

Dziękujemy za ten magiczny czas!